Mieszkanie 2 pokoi 60 m² Trikomo, Cypr Północny

Trikomo, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$149,625
VAT
$2,494/m²
;
Data aktualizacji: 19.05.2026

Cena za m²
    $2,494/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    60 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    17

Opis

Stylowe 1 + 1 Apartament z Design Package - Riverside Life, Long Beach 🌴🌊

Nowoczesny i przytulny 1 + 1 apartament w Riverside Life, Block River Park, jest oferowany na sprzedaż w popularnej Long Beach.

Położony na 5 piętrze, apartament wyposażony jest w stylowy pakiet design i jest w pełni gotowy do natychmiastowego życia.