Mieszkanie 2 pokoi 78 m² Perivolia tou Trikomou, Cypr Północny

Perivolia tou Trikomou, Cypr Północny, Iskele Belediyesi
$156,760
$2,010/m²
;
Data aktualizacji: 12.02.2026

Cena za m²
    $2,010/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    78 m²

Opis

To świetna opcja na sprzedaż!!! Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na morze 300 m od plaży (5 min spacerem). Mały budynek mieszkalny w cichej okolicy otoczony przez prywatne wille i zieleń posiada generator. Rozwinięta infrastruktura, kilka restauracji, kawiarni, placów zabaw, wyposażona plaża, salon piękności, sklep rzeźnicki, supermarkety, kasyna, szkoła.

Apartament na 4 piętrze, 78 m2, własny parking. Mieszkanie z remontem, budynkiem w kuchni i szafy. Niezamknięty widok na morze.

Klucze odbiorcze styczeń 2025

Jeśli marzysz o nieruchomości do stałego pobytu, wakacje lub pasywne dochody na Cyprze, jest to najlepszy wybór w bardzo atrakcyjnych cenach.

Lokalizacja na mapie