Mieszkanie 1 pokój 44 m² Petrovac, Czarnogóra

Petrovac, Czarnogóra
$112,992
$2,568/m²
;
In CRM: 8632
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    Nika Andusa, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,568/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Szczegóły wnętrza

Chłodzenie:

  • Klimatyzator

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Urządzenia domowe

Opis

Jasny i przytulny apartament o powierzchni 44 m2, położony na parterze. Układ obejmuje 1 sypialnię, komfortowy salon z kuchnią i wieloma oknami, przeszklony taras i łazienkę. Dzięki dobrym świetle naturalnym, apartament wygląda przestronne i bardzo przytulne. Z jednej strony znajduje się widok na ciche przejście obok budynku, z drugiej na dziedziniec. Apartament jest wyposażony w nowe meble i sprzęt gospodarstwa domowego, w tym klimatyzację, i jest w pełni gotowy do wprowadzenia. Morze jest około 5 minut spacerem. W pobliżu znajduje się również supermarket Vali i restauracja Pod Lozoi.