Mieszkanie 2 pokoi 170 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,73M
$10,181/m²
;
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $10,181/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    170 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2015

Opis

Dokument pobytowy dla nieruchomości✅

Nazywam się Leon, zapytaj mnie, dostępność i ceny muszą być określone w dniu aplikacji!!

CHERNOGORIA. Być. Szczęśliwy🌏🇲🇪

Apartament z dwoma sypialniami w elitarnym kompleksie mieszkalnym na pierwszej linii brzegowej!

* Panoramiczne widoki na Adriatyku

Powierzchnia: 170 m2

📍 W porządku. Pierwsza linia

Koszt: 1 500 000 EUR

Oferujemy na sprzedaż apartament z dwoma sypialniami w prestiżowym kompleksie położonym na Półwyspie Zavala - jednym z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji Budva.

Przestrzeń dzienna jest zorganizowana tak komfortowo, jak to możliwe: przestronny salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie (z których jedna jest mistrzem z garderobą i łazienką), a także taras z panoramicznym widokiem na Morze Adriatyckie.

Główne cechy:

  • Pierwsza linia
  • Taras z widokiem na morze
  • Szyby panoramiczne
  • W pełni umeblowane (premia)
  • Poziom 5 ▼ Complex

Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w urządzenia premium i meble, wykonane z materiałów wysokiej jakości i szyb panoramicznych.

Planowanie:

Salon: przestronny salon z panoramicznymi oknami i dostępem do tarasu.

Kuchnia i jadalnia: nowoczesna kuchnia typu otwartego, w pełni wyposażona.

Sypialnie: sypialnia z garderobą i łazienką, druga sypialnia

Kąpieliska: nowoczesne wykończenie, premium hydraulika.