Dom 142 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$208,720
$1,470/m²
;
In CRM: 14145
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.04.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    142 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    435 m²

Opis

D2- 1274. Dom w Herceg- Novi, Drenovik

Piękny dom jest na sprzedaż w malowniczej miejscowości Drenovik. Dom 142- kwadratowy znajduje się na 435- kwadrametrowej partii. Na pierwszym piętrze znajduje się garaż i sauna, korytarz, duży salon z piecem opalanym drewnem, jadalnia z piecem opalanym drewnem, dwa duże tarasy z pięknym widokiem na góry oraz schody prowadzące na drugie piętro. Na drugim piętrze znajdują się dwie sypialnie, łazienka i taras. Istnieje oddzielny budynek użytkowy z prysznicem na zewnątrz i WC. Dom jest suchy i ciepły, pięknie umeblowany i w pełni wyposażony w urządzenia; nieruchomość obejmuje drzewa cytrusowe i winogrona.

Doskonała okazja, czy do osobistego użytku, wakacje, lub do wynajęcia.

Cena: 180.000 euro.