Mieszkanie 25 m², Czarnogóra

$69,267
$2,771/m²
;
In CRM: 8485
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.03.2026

Lokalizacja

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,771/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    25 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

W pełni umeblowane studio apartament o powierzchni 25 m2, położony w pierwszym rzędzie Teuta Boulevard. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku z windą. Układ obejmuje salon z kuchnią, łazienką i tarasem z widokiem na bulwar, halę wejściową. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, gotowe do przeprowadzki lub wynajęcia. Budynek posiada monitoring wideo i duży parking dla mieszkańców. Doskonała lokalizacja: zaledwie 5 minut do Velika Plaža, w pobliżu sklepów, kawiarni i wszelkiej niezbędnej infrastruktury.