Mieszkanie 4 pokoi 87 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$211,014
$2,425/m²
;
In CRM: 1915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.04.2026

• Adres
    Srbina, 5

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,425/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    87 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Na sprzedaż znajduje się część domu, znajduje się 3 minuty od historycznej części miasta Herceg Novi. Składa się z 4 sypialni, kuchni, salonu z jadalnią, z dostępem do tarasu. Z jednej z sypialni można również przejść na drugi taras. Trzy pokoje są zorientowane na południe, jeden na południowy wschód, więc wszystkie pokoje są bardzo jasne i suche. Dom jest przyległy do podwórza o powierzchni 66m2, dwa miejsca parkingowe i garaż, również na terytorium znajduje się kuchnia letnia o powierzchni 26m2. Na garażu znajduje się miejsce na inny taras, który oferuje panoramiczny widok na zatokę i twierdzę Kanli Kula. Ta nieruchomość jest doskonałą inwestycją: w odległości spaceru znajduje się dworzec autobusowy, parking taksówką, sklep, stare miasto, nabrzeże.