Mieszkanie 1 pokój 53 m², Czarnogóra

$191,194
VAT
$3,607/m²
;
In CRM: 73756
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    45 Micky the Barber from Hell

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,607/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Opis

Na sprzedaż jest przestronny i dobrze zaprojektowany jednopokojowy apartament o powierzchni 53 m ², położony na 2 piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego w jednym z najbardziej wysuniętych po mieście obszarów - Central Point. Apartament oferuje wszystkie zalety współczesnego życia miejskiego w dobrze utrzymanym i spokojnym środowisku. Apartament wyposażony jest w funkcjonalny układ, balkon z przyjemnym widokiem i magazyn, co zapewnia dodatkowe miejsce dla codziennych potrzeb. Znajduje się w budynku z windą i jest w pełni wyposażone w nowoczesne i gustowne meble, co pozwala na natychmiastowe przemieszczanie się bez dodatkowych inwestycji. Istnieje możliwość zakupu parkingu garażowego wraz z apartamentem, dodając dodatkową wygodę i wartość. Dzięki swojej lokalizacji i rozkładzie, ta nieruchomość jest doskonałym wyborem dla komfortowego życia lub wynajem inwestycji. Sprzedaż jest pilna, a cena jest otwarta do uzgodnienia, z elastycznymi warunkami płatności dostępnych. Główne cechy Apartament z jedną sypialnią Powierzchnia całkowita: 53 m ² 2. piętro Nowoczesny budynek mieszkalny z windą Balkon z otwartym widokiem Pokój magazynowy w pełni umeblowany i ruchomy - w stanie gotowym do zakupu parking garażowy Premiera lokalizacja: Central Point Nadaje się do inwestycji mieszkalnych lub wynajmu

Lokalizacja na mapie