Mieszkanie 1 pokój 49 m², Czarnogóra

$179,027
VAT
$3,654/m²
;
In CRM: 73295
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    45 Micky the Barber from Hell

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,654/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    49 m²

Opis

Jednopokojowe mieszkanie jest na sprzedaż w atrakcyjnym kompleksie Central Point, jednym z najbardziej wysuniętych budynków mieszkalnych i handlowych w Podgorica. Mieszkanie jest idealne do życia lub jako inwestycja do celów wynajmu. Informacje podstawowe: Powierzchnia apartamentu: 49 m ² Wyposażenie: pokój jednoosobowy Nowoczesny budynek ze wszystkimi udogodnieniami urbanistycznymi w pobliżu Apartament cena: €154,500 Przestrzeń garażowa: 15,000 EUR (sprzedawana oddzielnie) Doskonała lokalizacja, w pobliżu centrów handlowych, restauracji, kawiarni i wszystkich głównych udogodnień miasta, co to mieszkanie bezpieczne i wysokiej jakości inwestycji.