Mieszkanie 1 pokój 72 m², Czarnogóra

$243,337
VAT
$3,380/m²
;
In CRM: 74998
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    14 a

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,380/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Opis

Na sprzedaż jest przestronny dwupokojowy apartament o powierzchni 72 m ², położony na drugim piętrze wysokiej jakości budynku mieszkalnego opracowanego przez dobrze znanego inwestora Zetagradnja, w jednej z najbardziej pożądanych okolic Podgorica - City Kvart. Apartament jest w pełni umeblowany, dobrze utrzymany i nigdy nie został wynajęty. Jest on zajmowany przez właściciela, starannie zachowany i gotowy do natychmiastowego przemieszczania się, bez konieczności dodatkowych inwestycji. Apartament układ: wejście korytarz pokój dzienny z jadalnią kuchnia z spiżarnią gości WC łazienka spacer w szafie dwa sypialnie taras Apartament wyposażony jest w wielofunkcyjny system ogrzewania i chłodzenia Fujitsu, zainstalowany w całym mieszkaniu, zapewniając komfort całoroczny. Dodatkowe informacje: publiczny parking dostępny wokół budynku opcji zakupu przestrzeni garażowej (13 m ²) cena garażu: €16,000 ze względu na pilną sprzedaż i przeniesienie planowane w ciągu następnego miesiąca, apartament jest notowany z wielu agencji Cena apartamentu: €25,000 Miasto Kvart oferuje doskonałą infrastrukturę i bliskość supermarketów, restauracji, kawiarni, szkół, przedszkoli i centrów biznesowych, co nieruchomości idealne dla komfortowego życia lub bezpiecznej inwestycji. 📞 Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować przeglądanie, prosimy o kontakt.