Mieszkanie 1 pokój 44 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$266,512
VAT
$6,057/m²
;
In CRM: 78671
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

• Adres
    M 11, 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $6,057/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Opis

Luksusowy apartament na sprzedaż w Donja Lastva, położony w pozycji premium nabrzeża zaledwie 38 metrów od morza. Położony w nowoczesnym nowym budynku, nieruchomość ta oferuje rzadkie połączenie doskonałej lokalizacji, nowoczesnego wzornictwa i silnego potencjału inwestycyjnego. Tylko jedna ulica oddziela obiekt od plaży, co czyni go idealnym dla osób poszukujących życia na wybrzeżu z bezpośrednim dostępem do morza. Przegląd właściwości Cena: €230 000 Powierzchnia mieszkalna: 44 m ² Sypialnie: 1 łazienki: 1 Parking: 1 miejsce parkingowe Odległość od morza: 38 m Etykieta energetyczna: A + Rok zbudowany: 2025 / 2026 Stan: Nowa konstrukcja, ruch gotowy Własność: 1 / 1 Układ wnętrza Mieszkanie jest zaprojektowane z nowoczesnym i funkcjonalnym układem, w tym: Salon z kuchnią i jadalnią Jedna sypialnia Łazienka Skuteczne wykorzystanie przestrzeni z wysokiej jakości wykończenia Duże otwory zapewniają naturalne światło i przyjemną atmosferę, zwiększając komfort codziennego pobytu. Budynek & Cechy Nowoczesny budynek mieszkalny Winda Wysokiej jakości materiały budowlane Energyefficient design (A + ocena) Zainstalowana klimatyzacja Lokalizacja Donja Lastva jest jednym z najbardziej pożądanych obszarów w Tivat, znany z: Promenada Seafront i plaże Spokojna atmosfera mieszkalna Bliskość Porto Czarnogóra marina Restauracje, kawiarnie i lokalne udogodnienia Potencjał inwestycyjny Ta nieruchomość stanowi doskonałą okazję do: Luksusowy dom mieszkalny w pobliżu morza High- end wynajem inwestycji Ze względu na swoją pierwszą linię i bliskość Porto Czarnogóra, apartament oferuje silny popyt na wynajem i długoterminowy wzrost wartości. FAQ - Apartament w Donja Lastva (44 m ²) 1) Co jest na sprzedaż? Luksusowe jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m ² w Donja Lastva, Tivat. 2) Jaka jest cena nieruchomości? Cena zapytania wynosi 230 000 EUR. 3) Jak daleko jest mieszkanie od morza? Apartament znajduje się zaledwie 38 metrów od morza, w pierwszym rzędzie. 4) Czy budynek jest nowy? Tak, apartament znajduje się w nowym budynku budowlanym (2025 / 2026). 5) Czy budynek ma windę? Tak, budynek wyposażony jest w nowoczesną windę. 6) Czy parking jest wliczone? Tak, apartament zawiera jedno miejsce parkingowe. 7) Czy apartament jest umeblowany? Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, z nowoczesnymi wykończeniami (meble mogą się różnić). 8) Czy prawo własności jest jasne? Tak, nieruchomość posiada czystą własność (1 / 1) i jest sprzedawana bezpośrednio od właściciela. 9) Czy to dobra inwestycja? Tak, ze względu na położenie nabrzeża i bliskość Porto Montenegro, jest idealny do luksusowego wynajmu i długoterminowych inwestycji. 10) Dla kogo ta nieruchomość jest odpowiednia? Idealny dla osób fizycznych, par lub inwestorów poszukujących wysokiej jakości nieruchomości przybrzeżnej.