Willa 1 pokój 466 m², Czarnogóra

$1,27M
VAT
$2,735/m²
;
In CRM: 79063
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    Palih boraca

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    10
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    466 m²

Opis

Przestronny dom na sprzedaż w Tivat, oferujący 466 m ² powierzchni mieszkalnej z panoramicznym widokiem na morze w spokojnej i słonecznej okolicy. Nieruchomość ta stanowi doskonałą okazję zarówno do życia rodzinnego, jak i inwestycji, dzięki jej wielkości, potencjałowi układu i pożądanej okolicy przybrzeżnej. Nieruchomości Cena: 1,100.000 €Powierzchnia całkowita: 466 m ² Pokoje: 10 kąpieliska: 6 Warunek: Zarejestrowany (uknjiženo) Lokalizacja: Cichy obszar mieszkalny Orientacja: Układ wnętrza Sunny Dom oferuje duży i wszechstronny układ, w tym: Wiele pomieszczeń mieszkalnych 10 pokoi nadaje się do sypialni, biur lub miejsc gościnnych 6 łazienek Elastyczna struktura do wielorodzinnych zastosowań lub konwersji wynajmu Przestronny układ pozwala na adaptację do wielu jednostek mieszkalnych lub konfiguracji luksusowej willi. Cechy & Zalety Piękny widok na morze Słoneczny nieruchomości z naturalnym światłem Spokojne i spokojne otoczenie Duża przestrzeń wewnętrzna z elastycznym używaniem Zarejestrowana nieruchomość z wyraźną własnością Lokalizacja znajduje się w Tivat, jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc na wybrzeżu Czarnogóry, znany dla: Luxury marina Porto Czarnogóra Plaże i promenada Międzynarodowe szkoły i udogodnienia Silne zapotrzebowanie na nieruchomości Nieruchomość jest również blisko do szkół, dzięki czemu nadaje się do życia rodzinnego. Potencjał inwestycyjny Ta nieruchomość oferuje silny potencjał dla: Luksusowa willa przebudowa Boutique apartamenty lub pensjonat Rental dochód (krótkoterminowy lub długoterminowy) Rezydencja wielorodzinna Jego wielkość i lokalizacja sprawiają, że wysokiej wartości inwestycji na wybrzeżu. FAQ - Dom w Tivat (466 m ²) 1) Co jest na sprzedaż? 466 m ² dom z 10 pokojami i 6 łazienkami w Tivat. 2) Jaka jest cena? Cena zapytania wynosi 1,100,000 EUR. 3) Czy nieruchomość ma widok na morze? Tak, oferuje piękny widok na morze. 4) Czy nieruchomość nadaje się do inwestycji? Tak, jest idealny do wynajmu, konwersji lub projektów rozwojowych. 5) Czy nieruchomość jest zarejestrowana? Tak, jest w pełni zarejestrowany (uknjiženo). 6) Czy miejsce jest ciche? Tak, znajduje się w spokojnej dzielnicy mieszkalnej. 7) Ile jest pokoi i łazienek? Obiekt obejmuje 10 pokoi i 6 łazienek. 8) Czy jest odpowiedni dla dużej rodziny? Tak, jest idealny dla dużych rodzin lub życia wielopokoleniowego. 9) Czy dom jest słoneczny? Tak, jest to jasna i wypełniona słońcem posiadłość. 10) Dla kogo ta nieruchomość jest idealna? Idealny dla inwestorów, dużych rodzin lub kupców poszukujących przestronnej nieruchomości przybrzeżnej.