Mieszkanie 1 pokój 50 m², Czarnogóra

$189,617
$3,792/m²
;
In CRM: 8443
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 17.03.2026

Lokalizacja

  • Adres
    3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,792/m²
  • Piętro
    Piętro
    10
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    12

Opis

50 m2 1-pokojowe mieszkanie w nowym budynku od jednego z najlepszych deweloperów baru - RTM Group. Dom znajduje się w doskonałej lokalizacji: naprzeciwko HDL, Vali i Tehnomax, obok nowego centrum handlowego, zaledwie 500 m od morza. Apartament znajduje się na 10. piętrze, z częściowym widokiem na morze i góry. W dekoracji zastosowano wysokiej jakości materiały: dębowy parkiet, panoramiczne okna, po raz pierwszy w barze zainstalowano potrójne okna z podwójną szybą, zapewniając doskonałą izolację dźwiękową oraz kanalizację Grohe. W budynku znajdują się dwie windy, jedna z nich jest powiększona i wygodna do transportu mebli. W najbliższych dniach, mieszkanie będzie w pełni umeblowane i wyposażone w urządzenia gospodarstwa domowego z gwarancją. Należy zauważyć, że właściciel mieszkania osobiście uczestniczył w budowie domu jako brygadzista, więc jakość pracy i materiałów tutaj jest naprawdę na wysokim poziomie.