Willa 200 m² Danilovgrad, Czarnogóra

Danilovgrad, Czarnogóra
$766,722
$3,834/m²
;
Data aktualizacji: 8.03.2026

Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    400 m²

Opis

To nie jest tylko dom, ale bezpieczna przystań w czasach niepewności.
Cechy własności:
• Nowoczesne kamienica znajduje się zaledwie 15 minut od centrum stolicy
• Położony w obszarze zielonym, blisko obiektów zapewniających dodatkowy poziom bezpieczeństwa
• Zaprojektowany, aby wytrzymać aktywność sejsmiczną do wielkości 9
Szczegóły własności:
• Wielkość działki: 402- 490 m ²
• Łączna powierzchnia wzniesienia każdej willi: 200 m ²
• Parking prywatny: 38 m ²
• Zoptymalizowana pod względem klimatu architektura i sprzęt, zmniejszająca zależność od klimatyzacji i ogrzewania
Opcje dostosowania:
wille są sprzedawane nieumeblowane, ale dekoracje wnętrz i umeblowania można zorganizować na życzenie.
Oferta specjalna:
Kupujący i jego rodzina otrzymują zezwolenie na pobyt w Czarnogórze z możliwością złożenia wniosku o stały pobyt.
Przeglądy są dostępne dla poważnych nabywców tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.