Dom 5 pokojów 568 m² Dobra Woda, Czarnogóra

Dobra Woda, Czarnogóra
$4,16M
$7,315/m²
;
Data aktualizacji: 15.02.2026

• Adres
    M 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    568 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    313 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    568 m²

Opis

Dom w pierwszej linii brzegowej w Dobra Voda

Dobra Voda, Czarnogóra
ID nieruchomości: PR01518
Cena: €3 500 000

Powierzchnia domu: 313 m²
Działka: 568 m²
Sypialnie: 4
Łazienki: 4

Nowoczesny, trzypiętrowy dom położony w pierwszej linii brzegowej, zaledwie 10 metrów od plaży, z bezpośrednim dostępem do morza.

Architektura łączy współczesny design z funkcjonalnością. Zaawansowane rozwiązania techniczne zapewniają komfort przez cały rok.

Dom jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt klasy premium. Panoramiczne okna oferują zapierające dech w piersiach widoki na morze i góry. Przestronne tarasy pozwalają cieszyć się śródziemnomorskim klimatem.

Teren zewnętrzny

Zagospodarowany ogród z drzewami owocowymi (pomarańcza, mandarynka, figa, gruszka, granat, śliwa).
Basen 11×4 m z jacuzzi.
Strefa grillowa, miejsca wypoczynkowe, pomieszczenia techniczne.
Parking na 3–4 samochody z automatyczną bramą.

Rozkład pomieszczeń

Parter: salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka z prysznicem, sauna z prysznicem, garderoba. Wysokość sufitów 2,75 m, ogrzewanie podłogowe.