Mieszkanie 1 pokój 81 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$860,581
$10,624/m²
;
In CRM: 116708
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.01.2026

Cena za m²
    $10,624/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    81 m²

Opis

Położony na piątym piętrze Versa Residences, ten 81 m ² jednopokojowy apartament oferuje orientację południową i przestronny taras, idealny do podziwiania słońca i widoki Porto Czarnogóra. Apartament wyposażony jest w jasną część mieszkalną open- plan, w pełni wyposażoną kuchnię, dwie łazienki i wbudowane szafy, z opcjonalnymi dodatkowymi pakietami meblowymi dostępnymi od dewelopera.

Versa Residences to kameralny budynek 47 domów, oferujący mieszkańcom spokojną, prywatną atmosferę przy jednoczesnym pozostaniu połączonym z tętniącym życiem Porto Czarnogóra. Wyłączne udogodnienia obejmują prywatny basen, centrum fitness, całodobowy concierge i bezpieczeństwa, a także rezydent- tylko dostęp do korzyści stylu życia, takich jak garaże i członkostwo w Porto Montenegro Yacht Club.

Ten off- plan apartament jest planowany do ukończenia pod koniec 2028 roku, dając kupującym szansę na zabezpieczenie premium domu w najbardziej wysuniętej Czarnogóry po społeczności mariny z dużym wyprzedzeniem.