Dom 6 pokojów 300 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$1,50M
$4,998/m²
;
In CRM: 13105
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.11.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    205 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

A11- 178. Luksusowe Waterfront Residence in Stoliv - ekskluzywne Seafront Property in Kotor Bay

Typ: Dom na sprzedaż
Okręg: Kotor
Lokalizacja: Stoliv
Cena: 1,300,000 EUR
Powierzchnia mieszkalna: 300 m ²
Powierzchnia gruntów: 205 m ²
Dodatkowy staw morski: 114 m ² z prywatnym pontonem
Parking: 1 miejsce
Odległość od brzegu: 5 m
Nabrzeże

Ta wyjątkowa luksusowa rezydencja znajduje się w prestiżowej i spokojnej okolicy Stoliv - Markov Rt, zajmując pierwszą linię na zapierającej dech w piersiach zatoce Kotor. Zaprojektowany dla tych, którzy cenią sobie wyłączność, prywatność i bezpośredni dostęp do morza, nieruchomość łączy autentyczny urok śródziemnomorski z rzadkimi zaletami nabrzeża.

Główny dom oferuje 300 m ² wyrafinowanej powierzchni mieszkalnej na 205 m ² powierzchni, a oddzielny 114 m ² nabrzeża zapewnia prywatny ponton - idealny do pływania, opalania lub cumowania łodzi. Krystalicznie czysta woda znajduje się zaledwie kilka kroków od obiektu, z małą naturalną plażą położoną zaledwie 5 metrów od rezydencji.