Mieszkanie 3 pokoi 69 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$193,329
$2,802/m²
;
Data aktualizacji: 6.01.2026

Cena za m²
    $2,802/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    69 m²

Opis

Za sprzedaż! 2 - APARTAMENT SYPIALNY Z WIDOKIEM BAYA, TIVAT

Idealna opcja komfortowego życia nad morzem - nowoczesny design, jasne pokoje i wspaniały widok na Adriatyk!

Powierzchnia: 68 m ²

Układ:
- Przestronny, wypełniony światłem salon
- Nowoczesna kuchnia w pełni wyposażona w urządzenia
- Dwie sypialnie:
• Master sypialnia z podwójnym łóżkiem i osobnym spacerem w szafie
• Druga sypialnia z pojedynczym łóżkiem, które przekształca się w dwa miejsca do spania
- Wygodne ubioru i built- w szafie
- Taras z panoramicznym widokiem na zatokę - idealne miejsce na relaks

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i całkowicie gotowe do przeprowadzki.

Korzyści z lokalizacji:
- Tylko kilka minut od centrum miasta
- W pobliżu sklepy, kawiarnie i restauracje
- Łatwy dostęp do morza
- Blisko lotniska

Cena: 165,000 EUR