Mieszkanie 1 pokój 53 m² Boreti, Czarnogóra

Boreti, Czarnogóra
$215,729
$4,070/m²
;
Data aktualizacji: 7.02.2026

Cena za m²
    $4,070/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    53 m²

Opis

Odkryj luksusowe wybrzeże mieszkające w kompleksie mieszkalnym Vuelo Sobre, doskonale usytuowanym na zboczu Riwiery Budva w Bečići. Te nowo wybudowane apartamenty jednopokojowe oferują nowoczesny luksus i komfort w idyllicznym, ekologicznie nieskazitelnym otoczeniu. W otoczeniu bujnej roślinności, każdy apartament posiada unikalny widok na morze, góry i krajobraz miejski - zapewniając spokojną ucieczkę od miejskiego zgiełku, a jednocześnie obejmując współczesny styl życia. Kluczowe cechy tych pięknych apartamentów obejmują wyjątkowe widoki, elegancki design, wykończenia premium i luksusowe udogodnienia. Z mieszkania, basenu na dachu i tarasu można podziwiać niezrównane widoki z Adriatyku i wyspy St. Nikola (Hawaii Beach). Każdy apartament został starannie wykonany przy użyciu najwyższej jakości materiałów i wysokiej klasy urządzeń. Suites są sprzedawane niewyposażone w wyrafinowane wykończenia końcowe, klimatyzację i ogrzewanie podłogi łazienki. Ponadto znajduje się basen na dachu, sauna i kuchnia letnia idealna do relaksu i zgromadzeń, podziemny parking z 105 miejscami, oddzielne pomieszczenia do przechowywania oraz siłownia. Kompleks posiada ogródek z placem zabaw, ławkami i fontanną, a każdy właściciel ma osobny dostęp do osobistego minipodwórka. Vuelo Kompleks Sobre ma doskonałą lokalizację w malowniczym, ekologicznie czystym obszarze z unikalnym krajobrazem miejskim z dala od miejskiego hałasu. Znajduje się nad hotelami Splendid i Mediterranean, oferując zapierające dech w piersiach widoki na Adriatyk, góry i miasto. Dostępne One- Bedroom Apartments: Apartment NR.101: 67m ² Budget 124; Cena: €251,250Apartment NR.102: 68m ² Budget 124; Cena: €244,800Apartment NR.104: 53m ²; Cena: €182,550Apartment NR.106: 59m ²; Cena: €202,650Apartment NR.109: 54m ²; Cena: €202,500Apartment NR.111: 60m ² Budget 124; Cena: €225,000Apartment NR.112: 59m ² Budget 124; Cena: €221,250Apartment NR.116: 68m ² Budget 124; Cena: €255,000Apartment NR.117: 69m ² 124; Cena: 25,750 €Vuelo Przewodniczący Sobre jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają nowoczesnego, luksusowego i komfortowego życia na wybrzeżu Czarnogóry. Kompleks ten redefiniuje życie na wybrzeżu ze współczesnym designem, udogodnieniami premium i spektakularnymi widokami. Budynek jest dogodnie położony z lotniska Tivat i Porto Montenegro Jacht Marina zaledwie 30 minut jazdy od hotelu, a lotnisko Podgorica w ciągu godziny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji lub zaplanowania przeglądania. Twój wymarzony dom czeka w Vuelo Sobre!