Mieszkanie 47 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$525,261
$11,176/m²
;
In CRM: 412
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.04.2026

Cena za m²
    $11,176/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Opis

Studio Apartament w zatoce Chedi Luštica - Marina View, 47 m ²
W pełni umeblowany apartament w hotelu Chedi 5 mbH, Luštica Bay, położony w samym sercu ośrodka premium nabrzeża. Obiekt oferuje bezpośredni widok na morze i marinę oraz dostęp do pełnych usług hotelowych. Powierzchnia całkowita: 47 m ².
Nadaje się do użytku osobistego lub zarządzanych inwestycji wynajmu. Układ i przestrzeń
open- plan życia i spania
kuchnia zintegrowana
łazienka + oddzielna przestronna część wanny
taras z mariną i widokiem na morze Cechy i wnętrze
w pełni umeblowane i wyposażone
nowoczesna konstrukcja wnętrz
układ funkcjonalny
panoramiczny widok na taras Budowa i udogodnienia
Hotel Chedi 5: recepcji i dozorcy
SPA i wellness
restauracje i salony
dostęp do przystani i plaż
usługi na poziomie hotelowym Położenie zatoki Luštica: kurort premium z mariną
restauracje, sklepy i plaże w odległości spaceru
15 minut do lotniska Tivat
30 minut do Kotor