Dom 2 pokoi 116 m² Zupci, Czarnogóra

Zupci, Czarnogóra
$201,776
$1,739/m²
;
In CRM: 7982
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.10.2025

Liczba kondygnacji
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    116 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    357 m²

Opis

Powierzchnia domu 116 m2, powierzchnia działki 357 m2. Dom jest w pełni umeblowany i wyposażony. Struktura: 2 sypialnie, kuchnia, salon, łazienka, parking, taras. Wspaniały widok na góry. 15 minut do centrum miasta samochodem. Dokumenty bez obciążeń prawnych. Dom jest również na sprzedaż 132 m2 - 184000 e