Mieszkanie 1 pokój 65 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$244,374
$3,760/m²
;
In CRM: 217751
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.10.2025

Cena za m²
    $3,760/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Na sprzedaż jasny i przestronny apartament z jedną sypialnią w domu zbudowanym w 2020 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w urządzenia i wyposażone w wysokiej jakości meble włoskie.

Duży taras, wyjście z salonu i sypialni, kuchnia oddzielona od salonu, dwie klimatyzacji (w sypialni i salonie), wiele pomieszczeń do przechowywania. Rolety są zainstalowane na wszystkich oknach.

Kupujący nie płaci podatku od zakupu nieruchomości.

Dom znajduje się w centrum Budva, w obszarze hipermarketu HDL, w pobliżu wszystkich rozwiniętych infrastruktury, kawiarni, restauracji, szkoły, przedszkola, sklepów.
Parking - wspólne w pobliżu domu, można kupić przestrzeń garażową w domu, cena jest 25,000 euro

Do morza - 900 m, 15 minut spacerem od drogi.