Mieszkanie 4 pokoi 89 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$757,621
$8,513/m²
;
In CRM: 74358
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.10.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $8,513/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²

Opis

Powierzchnia: 89 m2 (77 m2 + 12 m2 taras)

Sypialnie: 2

Kąpiele: 2

Umeblowane, dwupokojowe mieszkanie w budynku Alba, część nowego kompleksu mieszanego Boka Place w Porto Czarnogóra. Apartament ma powierzchnię 89 m2 i składa się z otwartego salonu z jadalnią i kuchnią, dwie sypialnie, łazienka, pralnia i przestronny taras 12 m2.

Mieszkanie jest na sprzedaż w pełni umeblowane.

Boka. Place to nowa dzielnica miejska w Porto Montenegro, centrum handlowe i mieszkalne z sklepami, kawiarniami, kinem, hotelem i centrum odnowy biologicznej, zielonymi, otwartymi przestrzeniami, galeriami, światowymi markami mody oraz prywatnymi rezydencjami. Rezydencje są inteligentnie zaprojektowane do oferowania zarówno funkcji, jak i piękna.