Willa 4 pokoi 320 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$989,881
$3,093/m²
;
In CRM: 19877
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.08.2025

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    320 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    583 m²

Opis

Elegancki Nowy Region Morza Śródziemnego Willa z morzem i górą Widoki - Zatoka Kotor

Odkryj ponadczasową elegancję i nowoczesny luksus w tej nowo wybudowanej willi w stylu śródziemnomorskim, doskonale usytuowany, aby zaoferować panoramiczny widok na morze, Zatokę Kotor i Górę Lovćen. Położony w cichej, prywatnej i dobrze połączonej okolicy, ta wyjątkowa właściwość łączy wysokiej jakości konstrukcja, przemyślany design i komfort we wszystkich sezonach.

✅ Najważniejsze cechy własności:
  • Powierzchnia całkowita: 320 m ²
  • Powierzchnia mieszkalna: 260 m ²
  • Powierzchnia działki: 583 m ² (ogrodzona i ogrodzona)
  • Dostęp: Dwie drogi (publiczne i prywatne dla dodatkowej prywatności)
  • Styl: Morze Śródziemne - kamień naturalny, lekki tynk, drewniane pergole
🏡 Przegląd układu: Podłoga gruntowa:
  • Przestronny salon z jadalnią i kuchnią - 57 m ²
  • Sypialnia z łazienkę - 23 m ²
  • WC dla gości - 2 m ²
  • garderoba - 9 m ²
  • Duży taras - 35 m ²
  • Basen - 10 x 4 metry
  • Bezpośredni dostęp do prysznica i ogrodu