Mieszkanie 1 pokój 43 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$137,963
$3,208/m²
;
In CRM: 212719
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 2.08.2025

Cena za m²
    $3,208/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

Układ obejmuje jedną sypialnię, salon z aneksem kuchennym, łazienkę.
Warunek: wykończenie końcowe

Apartament znajduje się zaledwie 500 metrów od morza i nabrzeża.
Wokół domu znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje, co sprawia, że to miejsce jest idealne zarówno dla stałego zamieszkania i rekreacji.

W zamkniętym garażu znajduje się miejsce parkingowe, sprzedawane oddzielnie - 18,000 euro.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?