Mieszkanie 1 pokój 72 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$204,547
$2,841/m²
;
In CRM: 79334
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.07.2025

Cena za m²
    $2,841/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Opis

Prezentujemy na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 72 metrów kwadratowych, położony na wysokim piętrze w dobrze zadbanym kompleksie mieszkalnym w malowniczej dzielnicy Biel, Herceg Novi. Ten apartament jest prawdziwą oazą nad morzem, oferując komfort, ciszę i wszystko, czego potrzebujesz do idealnego wypoczynku lub stałego pobytu. Apartament posiada wygodny układ wypełniony światłem, i zawiera jedną przytulną sypialnię, jedną łazienkę, przestronny salon połączony z kuchnią, jak również taras z pięknym widokiem na morze. Apartament jest wyposażony we wszystkie niezbędne urządzenia i klimatyzację, która pozwala nowym właścicielom natychmiast osiedlić się w. Specjalną zaletą kompleksu jest duży wspólny basen z panoramicznym widokiem na zatokę, idealne miejsce do relaksu i opalania. Kompleks jest cichy mały budynek mieszkalny, który tworzy atmosferę przytulności i prywatności. Położenie mieszkania jest bardzo wygodne: morze jest tylko 3 minuty spacerem (300 metrów). W pobliżu są sklepy, apteki, kawiarnie. W odległości 100 metrów od miejsca odlotu co 30 minut znajduje się przystanek autobusowy, który zapewnia łatwy dostęp do innych obszarów. W pobliżu domu znajduje się parking dla samochodów. Apartament ten jest doskonałą inwestycją w życie i przyszłość, oferując idealne połączenie komfortu, bliskości morza i całej niezbędnej infrastruktury, a także wysoki potencjał wynajmu.