Mieszkanie 1 pokój 44 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$232,382
$5,281/m²
;
In CRM: 118275
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.07.2025

Cena za m²
    $5,281/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    44 m²

Opis

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Budva w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu morza. Apartament ma powierzchnię 44 m2 i znajduje się na drugim piętrze domu z windą.
Układ apartamentu: korytarz, salon połączony z kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka i duży taras. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Apartament posiada podzielony system klimatyzacji, a także norweski grzejnik w sypialni. Z każdego pokoju można przejść na taras z widokiem na miasto.
Przed budynkiem i wokół niego znajduje się parking.
Sklepy, kawiarnie, restauracje, poczta, dworzec autobusowy i wszystkie ważne instytucje znajdują się w odległości spaceru od mieszkania. Apartament znajduje się zaledwie 800 m od morza.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć