Dom 9 pokojów 230 m² Podi, Czarnogóra

Podi, Czarnogóra
$1,50M
$6,542/m²
;
In CRM: 47576
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.08.2025

Rooms:
    9
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    230 m²

Opis

Powierzchnia mieszkalna: 230 m2

Powierzchnia gruntów: 600m2

Powierzchnia garażu: 28m2

Sypialnie: 4

Kąpiele: 2 + 3 toalety

Taras panoramiczny o powierzchni 70m2

Siłownia

Pool 5m x 4m

Nowo wybudowana willa, część kompleksu czterech willi, we wsi Podi nad Herceg Novi, z niezwykłym widokiem panoramicznym na całą Zatokę Kotor.

Układ podłogi:

Ulica - wejście główne, przestronny garaż (28m2), toaleta, parking odkryty

Taras (średni) poziom - otwarty salon z jadalnią, salonem i kominkiem, apartament sypialnia master, szafa, duży taras panoramiczny 70m2.

Poziom ogrodu - pomieszczenia techniczne, pralnia, pompa ciepła, magazyn, fitness (kabriolet do sypialni), studium (także kabriolet do sypialni), pokój gościnny z łazienką i garderobą,

W sumie są 4 sypialnie, dwie łazienki z trzema toaletami, duży taras panoramiczny,

fitness (lub drugi pokój dzienny), 28m2 duży garaż, basen o wymiarach 4m x 5m, basen chłodny ze ścianą wodną, ogród na południe i zachód z zintegrowaną częścią wypoczynkową i kominkiem

- ogród po zachodniej stronie z wodospadem