Mieszkanie 5 pokojów 48 m² Kumbor, Czarnogóra

Kumbor, Portonovi, Czarnogóra
$195,155
$4,066/m²
;
Data aktualizacji: 7.03.2025

Cena za m²
    $4,066/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    48 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Luksusowy apartament z półtora sypialnią w sercu Kumbor, pięknej wioski na krystalicznie czystym wybrzeżu i plażach. Kumbor wychodzi na Zatokę Kotorską i jest częścią bogatego dziedzictwa historycznego. Ten apartament znajduje się w luksusowym kompleksie mieszkalnym. Znajduje się 200 m od wybrzeża, 1 km od słynnego luksusowego kompleksu Portonovi i zaledwie 6 km od Herceg Novi. Jest fantastyczny dla nowoczesnego i wygodnego życia, a także jest doskonałą inwestycją. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.