Dom 11 pokojów 240 m² Bar, Czarnogóra

Czarnogóra, Bar
$309,945
$1,291/m²
;
Data aktualizacji: 8.02.2025

Rooms:
    11
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    10
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    240 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    286 m²

Opis

bar Sutomore

Na sprzedaż trzypiętrowy dom rodzinny (240 m2) w Sutomore. Wykres 286m2. Na morze 1300 metrów lub 10 minut spacerem. 300 metrów od domu są sklepy, piekarnia i przystanek autobusowy. Cicho, spokojne miejsce. Dom jest legalny.
1. piętro: salon z kuchnią, 2 sypialnie, duża łazienka, taras.
2. piętro: hala, 4 sypialnie, łazienka, taras.
3. piętro: 4 sypialnie, każda z własną łazienką, taras.

ID - SB300

Infrastruktura w pobliżu
Morze 1 300 m