Mieszkanie 2 pokoi 38 m² Becici, Czarnogóra

Becici, Czarnogóra
$185,736
$4,888/m²
;
In CRM: 538661
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.05.2026

Cena za m²
    $4,888/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²

Opis

Numer obiektu: 538661. Struktura apartamentu: Kuchnia - pokój dzienny, 1 sypialnia, 1 łazienka, taras.

Wyposażenie: Nowy kompleks apartamentowy. Kompleks mieszkalny posiada basen i spa z widokiem na morze i góry. Recepcja. Parkowanie. Monitoring wideo. Nowoczesne i wysokiej jakości materiały stosowane są w dekoracji i konstrukcji. Podłogi naturalne, dachówka, hydraulika, profile aluminiowe, system rozdzielony, kocioł. Nowe meble i wyposażenie. Stylowe i nowoczesne wnętrze. Wygodny układ.

Lokalizacja:
  • Lokalizacja z rozwiniętą infrastrukturą resortową;
  • 400 metrów od morza!
  • 2 minuty spacerem do sklepu spożywczego;
  • Lotnisko Tivat i Porto Czarnogóra - 40 minut samochodem;
  • Stolica Czarnogóry Podgorica i Podgorica lotnisko - 1 godzina 10 minut samochodem.
Wielka opcja dla wypoczynku i inwestycji!! Pomożemy wam znaleźć lokatorów!

Bezpłatne konsultacje!
Porozmawiajmy o niuansach kupowania nieruchomości w Czarnogórze!