Dom 5 pokojów 250 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$931,917
$3,728/m²
;
In CRM: 12140
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.02.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    474 m²

Opis

D11- 091. Piękny willa na sprzedaż w pobliżu Tivat

Na sprzedaż nowoczesna willa z basenem i fantastycznym widokiem w miejscowości Mrcevac, Tivat, zaledwie 5 minut od lotniska.

Budynek jest obecnie w fazie prac końcowych, zakończenie planowane jest do końca 2024 r.
Powierzchnia działki, na której znajduje się willa, wynosi 474 m2, a całkowita powierzchnia podłogi wynosi 250 m2.
Willa składa się z 4 sypialni z tarasami, z których każda ma widok na morze, 4 łazienki, kuchnia, jadalnia, spiżarnia, duży salon z dostępem do tarasu z basenem nieskończoności i spektakularny widok na zatokę Tivat. Posiada również garaż z 2 przestrzeniami garażowymi.

Willa jest zbudowana z wysokiej jakości materiałów budowlanych, które są monitorowane przez znanego wykonawcę.
Zainstalowano rury do ogrzewania podłogowego oraz podłączenie centralnego podgrzewacza wody.
Obiekt jest sprzedawany nieumeblowany, ale można go wyposażyć na życzenie klienta o dodatkową opłatę.

Jest to 5 minut jazdy od lotniska, a centrum miasta i Porto Czarnogóra są tylko około 10 minut jazdy od hotelu.

Lokalizacja i zawartość budynku sprawiają, że ta willa jest idealna do spokojnego życia lub wakacji z rodziną i przyjaciółmi, jak również do wynajęcia turystom, które opłacą inwestycję w bardzo krótkim czasie.

Korzyści
Garaż Informacje podstawowe
Powierzchnia (m2) - 250,00
Wielkość działki (m2) -474.00
Cena -790 000 EUR
Cena (eur / m2) -3,160,00
Rok budowy -2024
Cechy Odległość do miasta -3 km

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty