Dom 6 pokojów 700 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$682,363
$975/m²
;
In CRM: 12119
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.05.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    6
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    700 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 500 m²

Opis

D9-512. Dom w Buljarica

Na sprzedaż Dom na urwisku, w Buljarica Czarnogóra.

Główne cechy:

- Powierzchnia 700 m2 (5 sypialni, 7 łazienek);
- 3 piętra + dach, garaż i szyb windy;
- powierzchnia działki 1500 m2;
- Dom znajduje się na urwisku;
- Otwarty widok na morze ze wszystkich sypialni;
- scentralizowane dostawy wody i energii elektrycznej (40 kW);
- Village of Bularitsa
- Legalnie zbudowany;
- Dom zbudowany jest z wielkim marginesem bezpieczeństwa;
- Przeprowadzono ocenę środowiskową w celu sprawdzenia jakości materiałów, gleby i powietrza;
- Żadnych sąsiadów w pobliżu;
- Żadnych turystów;
Buljarica jest jedyną nierozwiniętą doliną na całym wybrzeżu Czarnogóry. Obszar ten będzie zbudowany systematycznie, nie chaotycznie, nie ma prawie żadnych starych budynków w Buljarica.

W tym obszarze nie ma odprowadzania ścieków do morza.

Cena 700 000 EUR