Willa 4 pokoi 402 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$934,221
$2,324/m²
;
In CRM: 1081
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.11.2024

• Adres
    I bokeske brigade, 1

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    402 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    350 m²

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?