Mieszkanie 2 pokoi 85 m² Lastva Grbaljska, Czarnogóra

Lastva Grbaljska, Czarnogóra
$196,930
$2,317/m²
;
In CRM: 18974021
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $2,317/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    85 m²

Opis

Na sprzedaż: Umeblowany dwupokojowy apartament w Lastva Grbaljska, gmina Budva, o łącznej powierzchni 85m ², położony na wysokim parterze budynku mieszkalnego.

Apartament składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, łazienkę i taras z widokiem na pobliskie korty tenisowe.

Lokalizacja jest bardzo wygodna - w pobliżu, znajdziesz wysokiej jakości restauracje, sklep spożywczy i piekarnia. Apartament jest dobrze podłączony do głównych linii autobusowych, zapewniając łatwy dostęp do Budva, Tivat i Kotor.

Najbliższa plaża, popularna plaża Jaz, jest w niewielkiej odległości.