Mieszkanie 1 pokój 57 m², Czarnogóra

$267,252
$4,689/m²
;
In CRM: 57253
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.11.2025

Lokalizacja

  • Adres
    Palih boraca

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,689/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    57 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Piękny, designerski apartament z 1 sypialnią w kamiennym domu na 1 linii w Tivat. Apartament znajduje się na 1 piętrze, przed wejściem znajduje się taras z meblami na zewnątrz. Jest miejsce cumowania dla małej łodzi. Do centrum miasta - 1,5 km; cała niezbędna infrastruktura jest w pobliżu. Apartament składa się z sypialni, salonu z kuchnią i jadalnią, łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w nowe urządzenia i meble. Doskonała opcja na wynajem lub na własny użytek. Rozmieszczenie: Tivat Powierzchnia apartamentu: 57 m2 Liczba sypialni: 1 Liczba łazienek: 1 Cena: 200,000

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta