Willa 3 pokoi 270 m² Krasici, Czarnogóra

Krasici, Czarnogóra
$389,216
$1,442/m²
;
In CRM: 7619
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.05.2024

Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²

Opis

Boka Kotor Bay, Półwysep Lustica. Budowa willi z trzema sypialniami Odległość do morza wynosi 600 m. Widok na morze Powierzchnia 270 m2 Powierzchnia 1765 m2 garaż Otwarty parking Nowoczesne systemy bezpieczeństwa Wykończenie - kamień naturalny, drewno naturalne, nowoczesne materiały wykończeniowe klasy premium Wszystkie systemy inżynieryjne są duplikowane przez źródła zapasowe - zarówno zasilanie jak i przewody wodne. Optymalne rozwiązania planowania, komfort i wysoka niezawodność 5 km stąd. Z willi znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe, supermarkety spożywcze, centrum medyczne, kliniki dentystyczne i szpital. Projekt można uzupełnić zgodnie z życzeniem Klienta Sprzedawca oferuje us? ugi na zakoñczenie budowy "pod klucz" Temperatura powietrza latem + 27 + 43 stopni, zimą + 15, przez cały rok są tarasy kawiarni i restauracji Najczystsze plaże z różnorodnymi usługami, barami i restauracjami, dwoma międzynarodowymi lotniskami, zabytkami architektonicznymi pod ochroną UNESCO, ośrodkami narciarskimi i elitarnymi klubami dla żeglarzy, jak również 290 słonecznymi dniami w roku, czystą ekologią i niskimi kosztami życia i wiele więcej. Dodatkowe informacje - na wniosek o rejestrację Kupującego (!!!!) Wszelkie problemy z optymalizacją cen, procedura płatności i inne - zdecydować tylko Sprzedawca, osobiście (!!)