Mieszkanie 2 pokoi 73 m² Kolasin, Czarnogóra

Kolasin, Czarnogóra
$239,598
$3,282/m²
;
In CRM: 16962685
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,282/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    73 m²

Opis

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie w kompleksie Tara Residence w Kolašin. Budynek znajduje się w pobliżu luksusowego hotelu Breza i przyszłego hotelu Splendida.

Apartament znajduje się na poddaszu budynku i ma powierzchnię katastralną 73 m ², a prawdziwa powierzchnia apartamentu jest 82 m ².

Apartament ten oferuje unikalną koncepcję budowy i życia w pobliżu przyrody, z wyjątkowym wyborem materiałów budowlanych. WiFi, klimatyzacja, grzejniki norweskie, wysokiej jakości podłogi parkietowe, ogrzewanie podłogowe i stolarka aluminiowa są tylko niektóre z funkcji zawartych przy zakupie mieszkania w tym kompleksie. Każdy segment budowy został starannie zaplanowany, nie pozostawiając nic przypadkowi.

Zakup nieruchomości w tym kompleksie stanowi doskonałą inwestycję, zarówno do celów osobistego życia jak i wynajmu. W budynku znajduje się winda i przechowalnia nart, a także zabezpieczony parking pod rampą i garaż. Przyszli nabywcy są zwolnieni z płacenia podatku od nieruchomości.