Willa 4 pokoi 220 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$546,705
$2,485/m²
;
In CRM: 62490
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    460 m²

Opis

Piękny kamienny dom położony w typowej czarnogórskiej śródziemnomorskiej miejscowości Zagora, z dala od tłumów i licznych miejsc masowej turystyki, a mimo to, jest umeblowany i wyposażony w nowoczesny i komfortowy sposób. Willa posiada 3 sypialnie z łazienkami i czwartą sypialnią dla dzieci. Z okien domu znajduje się fantastyczny widok na góry i wieś. W salonie jest kominek. Salon prowadzi bezpośrednio do dużego dziedzińca z basenem i fontanną w otoczeniu kwiatów. Willa posiada pralnię, grill na podwórku, 2 miejsca parkingowe oraz taras za domem. W pobliżu wsi znajduje się 12 klasztorów, z których część pochodzi z XVII wieku. Również w pobliżu można kupić lokalne wiejskie produkty, takie jak oliwa z oliwek, ser, wino, rakia, jagnięcina, itp. Powierzchnia domu: 220 m2 Powierzchnia: 460 m2 Sypialnie: 4 Kąpiele: 2 Podłoga: 2 2 miejsca parkingowe ODLEGŁOŚCI: Najbliższa plaża: 5 km Odległość od morza: 1.5 km Budva: 11 km Lotnisko Tivat: 16 km