Willa 3 pokoi 150 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$364,085
$2,427/m²
;
In CRM: 62463
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    700 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Na sprzedaż jest trzypiętrowy dom z dużą działką na przedmieściach Budva (dokładniej, powyżej Budva, 15 minut samochodem). Dom położony jest przy drodze, otoczony sosnami i ma piękny widok panoramiczny na morze i Budva. Powierzchnia całkowita 150 m2 Każde piętro ma osobne wejście: 1 piętro: salon połączony z kuchnią z małym piecem; oddzielna sypialnia, WC i doskonała sauna opalana drewnem. Drugie piętro: salon z nowoczesną kuchnią, łazienka z wanną, sypialnia. Trzecie piętro: przestronne stylowe studio z garderobą i łazienką z prysznicem. - Dom jest w pełni izolowany, 2 i 3 piętra mają podgrzewane podłogi. - Każde piętro ma własny taras. - Na terytorium domu znajduje się czcionka i altana. Dzielnica znajduje się 7 akrów powierzchni, jest miejsce na budowę basenu i dodatkowej powierzchni rekreacyjnej. Dom jest zalegalizowany, lista prywatności jest nieograniczona, nieruchomość jest 1 / 1. Lokalizacja: powyżej Budva Powierzchnia domu: 150 m2 Powierzchnia: 700 m2 Liczba sypialni: 3 Liczba łazienek: 3