Willa 3 pokoi 352 m² Budva, Czarnogóra

Czarnogóra, Budva
$1,73M
$4,925/m²
;
In CRM: 61236
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2017
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    352 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    352 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Oferujemy na sprzedaż jedną z 2 willi z basenem lub cały kompleks w samym sercu Budvy z panoramicznym widokiem na całe miasto i morze. Wille zbudowano w 2017 roku i są całkowicie identyczne. Z poziomu basenu i tarasów znajduje się piękny panoramiczny widok na Budva i morze. Każda willa jest wyposażona w wysokiej jakości meble i urządzenia, i składa się z 3 poziomów, każdy poziom posiada jedną sypialnię, łazienkę, salon, kuchnię i jadalnię. wille mają wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu - Wi- Fi Internet, pralka, zmywarka, miejsce parkingowe (4). Villa A Wykres 280 m2 Powierzchnia mieszkalna 298 m2 Basen 17 m2 Tarasy i ogród 150 m2 Powierzchnia całkowita 465 m2 Cena: 1.500,000 euro Villa B Wykres 352 m2 Powierzchnia mieszkalna 329 m2 Basen 23 m2 Tarasy i ogród 194 m2 Powierzchnia całkowita 546 m2 Cena: 1.500,000 euro Cena za obie wille: 2,500,000

Lokalizacja na mapie

Czarnogóra, Budva
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie