Willa 4 pokoi 172 m² Krasici, Czarnogóra

Krasici, Czarnogóra
$1,85M
$10,752/m²
;
In CRM: 55178
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    172 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    320 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Wspaniały 4 sypialnie willa tuż nad morzem z własnym molo w miejscowości. Djurashevichi (przedmieścia Krasici i Tivat). Wieś znajduje się 2 km od zatoki Lustica, 8 km od Tivat, 7 km od lotniska, 9 km od Kotor, 20 km od Budvy. Powierzchnia willi wynosi 172 m2, na powierzchni około 320 m2 z własnym molo. Willa ma dwa piętra. - Pierwsze piętro - salon + jadalnia + kuchnia, oddzielna sypialnia z łazienką i minisiłownią. To piętro jest również połączone z molo. Na drugim piętrze znajdują się 3 wygodne pokoje (apartamenty) z łazienkami i aneksem kuchennym. Dom posiada system chłodzenia, centralne ogrzewanie, nadzór wideo, prywatny parking. Lokalizacja: Djurasevici, Krasici Powierzchnia willi: 172 m2 Powierzchnia działki: 320 m2 Liczba sypialni: 4 Liczba łazienek: 4