Willa 5 pokojów 300 m² Katun Rezevici, Czarnogóra

Katun Rezevici, Czarnogóra
$1,82M
$6,068/m²
;
In CRM: 60634
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2023
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    547 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Wspaniała, trzypiętrowa willa z basenem i panoramicznym widokiem na morze we wsi. Skochidevoika (Rezhevichi). Willa jest w pełni umeblowana i gotowa do zamieszkania. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią prywatność, ciszę i naturę. Do najbliższych sklepów, restauracji, kawiarni i plaży można dojechać samochodem w 5-7 minut. Powierzchnia mieszkalna willi wynosi 170 m2. Willa składa się z otwartego salonu z kominkiem, kuchnią i jadalnią, 5 sypialni, 4 łazienki, toalety dla gości oraz dużego, brukowanego dziedzińca z basenem o wymiarach 8 x 3,5 m. Na dziedzińcu znajduje się również kuchnia letnia i część wypoczynkowa z centralnym kominkiem. Willa posiada 3 miejsca parkingowe. Najbliższa plaża znajduje się 10 minut spacerem, a Budva - 13 km. Lokalizacja: p. Skochidevoika (Rezhevichi) Powierzchnia domu: 300 m2 Powierzchnia: 547 m2 Liczba sypialni: 5 Liczba łazienek: 5 Pool: 8 x 3,5 m Koszt: 1 575 000

Lokalizacja na mapie

Katun Rezevici, Czarnogóra