Mieszkanie 1 pokój 28 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$109,803
$3,922/m²
;
In CRM: 57595
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,922/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    28 m²

Opis

Mały, przytulny apartament o powierzchni 28 m2 został niedawno całkowicie odnowiony i wyposażony w nowe meble i urządzenia. Apartament znajduje się w centrum Tivat. Apartament znajduje się na parterze budynku. Lokalizacja jest jedną z największych zalet tego mieszkania. Cała niezbędna infrastruktura znajduje się w odległości spaceru, w tym sklepy, restauracje, kawiarnie, Porto Czarnogóra, deptak i plaże. Rozmieszczenie: Tivat, centrum Powierzchnia apartamentu: 28 m2 Liczba sypialni: 1 Liczba łazienek: 1

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?