Willa 2 pokoi 74 m² Krasici, Czarnogóra

Krasici, Czarnogóra
$230,934
$3,121/m²
;
In CRM: 55761
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Rok realizacji
    2023
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    74 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Oferujemy na sprzedaż unikalne kamienice położone w pięknej lokalizacji - na Półwyspie Lustica. 2 oddzielne budynki, z których każda składa się z 3 kamienic, położonych 50 m od morza z pięknym widokiem na zatokę Tivat i wyspę kwiatów, klasztor św. Marka i piękny krajobraz górski. W bezpośrednim sąsiedztwie kamienic znajdują się restauracje rybne i plaże - Movida, Niki Beach, Plavi Horizon. Lotnisko znajduje się około 5 km, Tivat 7 km, Kotor 5 km. W pierwszym budynku cena wynosi 2900 euro / m2, w drugim - 2700 euro / m2. Cena obejmuje miejsce do grillowania, 1 miejsce parkingowe, taras o powierzchni 15 m2. Doskonałe wykończenie, w pełni wyposażone łazienki, podgrzewane podłogi w toalecie na 1 piętrze, w kuchni, w korytarzu, salonie i w łazience na 2 piętrze. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację. Drugi budynek ma cztery dupleksy o powierzchni 74 m2, każdy z nich ma dwa piętra dla jednej rodziny + 15 m2 taras na parterze, parking i miejsce do grillowania. Pierwszy budynek ma trzy dupleksy, każdy ma dwa piętra. Dla jednej rodziny. Całkowita powierzchnia Duplex jest 86 m2 + taras 15 m, miejsce parkingowe i miejsce do grillowania. Rozmieszczenie: Krasici Powierzchnia kamienic: 74- 86 m2 Liczba sypialni: 2 Liczba łazienek: 2

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty