Willa 5 pokojów 500 m² Herceg Novi, Czarnogóra

Herceg Novi, Czarnogóra
$1,62M
$3,236/m²
;
In CRM: 34477
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    500 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    150 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Wspaniała trzypiętrowa rezydencja o powierzchni 500 m2, składa się z 5 sypialni, 4 łazienki, przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, duży kamienny taras z meblami na zewnątrz, dziedziniec z grillem i dużym poddaszem. Budynek składa się z 4 poziomów. Najbliższa plaża jest kilka kroków stąd. Również w odległości spaceru są kawiarnie, restauracje, sklepy i długi nasyp. Lokalizacja: Herceg Novi Powierzchnia willi: 500 m2 Powierzchnia działki: 150 m2 Liczba sypialni: 5 Liczba łazienek: 4