Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$317,852
$3,116/m²
;
In CRM: 50502
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,116/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

Dom znajduje się w centrum Tivat, dosłownie kilka kroków od luksusowego kurortu Porto Montenegro, a raczej od jego nowej dzielnicy Boka Place. Dom znajduje się 100 metrów od drogi, na łagodnym wzgórzu, w spokojnej części Selyanovo. Idealna lokalizacja - z jednej strony pieszo do wszystkich niezbędnych infrastruktur - centrum miasta, sklepy, butiki, restauracje, nabrzeże, Porto Czarnogóra, a z drugiej strony - prywatność, prywatność i piękne widoki na morze i Porto Czarnogóra. Budynek mieszkalny składa się z 12 budynków mieszkalnych, z których 9 ma piękny widok na morze. Budynek jest zaprojektowany, aby jego mieszkańcy czuli się komfortowo i beztrosko, z komfortem spokojnego życia. Budynek składa się z 4 pięter, każde piętro ma - 3 apartamenty. Wszystkie apartamenty otoczone są roślinnością śródziemnomorską i posiadają dziedziniec lub taras. Dom posiada dwa wejścia - osobne wejście na parterze i inne - na 1 piętrze. 2 apartamenty obecnie dostępne: - Apartament 1 (2 sypialnie) - 275,000 eura (102 m2), cena zawiera meble + 2 miejsca parkingowe + spiżarnia, - Apartament 2 (1 sypialnia) - 152,500 eura (61 m2), cena obejmuje parking. Cena obejmuje również koszty notariusza i przeniesienie własności z jednostki na nabywcę w wysokości 3%. Apartamenty są zaprojektowane w taki sposób, że każdy róg mieszkania jest jak najbardziej przydatny i funkcjonalny. Każdy apartament posiada otwarty parking. Wewnątrz budynku mieszkalnego znajduje się 14 miejsc parkingowych na otwartym parkingu, które będą dostępne tylko dla właścicieli domu. Podczas budowy wykorzystano nowoczesne materiały średniej i wysokiej jakości. Zespół architektów zapewnił, że nowoczesny budynek w stylu śródziemnomorskim mieści się w stylu pobliskiej osady Porto Montenegro. Koncepcyjny projekt budynku był odpowiedzialny za grupę ekspertów z dobrze znanego studia AIM firmy z Podgorica, która otrzymała wysokie nagrody i jest odpowiedzialna za jedne z najpiękniejszych i nowoczesnych budynków mieszkalnych i handlowych i publicznych w Czarnogórze.