Mieszkanie 1 pokój 55 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$254,281
$4,623/m²
;
In CRM: 48984
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,623/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Elitarny kompleks z basenem i panoramicznym widokiem na całą zatokę Tivat. Zostało tylko 1 apartament: 3 piętro, 1 sypialnia 55 m2 + garaż Właściciele mają dostęp do wszystkich wspólnych miejsc i udogodnień (recepcji, pralnia, podgrzewany basen z masażystami, kuchnia na tarasie dachu, itp.). Wszystkie apartamenty mają magiczny widok na zatokę 180 stopni. Budynek znajduje się w bardzo cichej okolicy, mniej niż 4 minuty jazdy od Porto Montenegro lub mniej niż 10 minut od lotniska.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?