Mieszkanie 2 pokoi 111 m² Tivat, Czarnogóra

Tivat, Czarnogóra
$1,44M
$13,016/m²
;
In CRM: 46576
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $13,016/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    111 m²

Szczegóły zewnętrzne

Widok:

  • Widok na morze

Opis

Tivat, Porto Montenegro - trzypokojowy apartament z widokiem na morze; Luksusowy apartament trzypokojowy na parterze Xenia, Porto Czarnogóra, w pełni umeblowane i wyposażone, z widokiem na morze. Apartament składa się z salonu, kuchni z jadalnią, 2 sypialnie, łazienka, WC, pralnia i taras. Apartament posiada system bezpieczeństwa, podgrzewane podłogi, centralną klimatyzację, dostęp do basenu i centrum SPA, a także oferuje usługi recepcji i profesjonalnego zarządzania czynszem za apartament. Xenia Residence została zaprojektowana w taki sposób, aby zmaksymalizować dostępne widoki na okolicę, jednocześnie podkreślając pierwotną lokalną tradycję architektoniczną. Dzięki doskonałej lokalizacji w nadmorskim kurorcie, ta rezydencja ma wszystkie zalety bezpośredniego dostępu do południowo-zachodniego i morskiego. Serwis konsjerża 24 / 7, jak również podziemny parking, prywatne tarasy, baseny i obszary opalania zapewniają, że styl życia i prywatność mieszkańców kompleksu i obiektu Ksenija są stale zwracane największą uwagę. Główne cechy obiektu: Nieustraszone widoki na morze i góry Prywatne tarasy i okolice krajobrazu Mieszkańcy tylko baseny i prywatna siłownia Recepcja i całodobowa ochrona 24 / 7 styl życia portier usługi Parking podziemny Centralny atrium jest dziedziniec z kawiarniami i centrami handlowymi. Rozmieszczenie: Tivat, Porto Montenegro Powierzchnia apartamentu: 111 m2 Liczba sypialni: 2 Liczba łazienek: 2