Dom 5 pokojów 200 m² Czarnogóra, Czarnogóra

Czarnogóra
$398,045
$1,990/m²
;
In CRM: 9935
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.05.2025

Lokalizacja

  • Kraj
    Czarnogóra

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

D9- 3335. Dom w Ratac

Na sprzedaż Ratac
Cena 370000 euro
Basen, 2 garaże
Wanna i taras z aneksem kuchennym przy basenie
Dwa oddzielne piętra
Pierwsze piętro - duży salon z kuchnią, 2 sypialniami i łazienką
Salon na drugim piętrze, kuchnia, 2 sypialnie, łazienka i taras z widokiem na morze

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?